Chlor šok zatočí s nemilým překvapením ve vašem bazénu

Možná jste se právě vrátili z dovolené anebo z prodlouženého víkendu a ve vašem bazénu na vás čekalo nemilé překvapení v podobě zeleného zákalu. Anebo jste podcenili pravidelné sledování hladiny chlóru ve vaší nádrži a stalo se vám totéž, doslova přes noc. V tom případě je jasné, že potřebujete okamžitě skokově navýšit množství chlóru obsaženého v bazénové vodě, aby vás tohoto organického znečištění co nejrychleji zbavil, dříve, než přeroste v katastrofu a budete muset svou nádrž vypustit.

klídek v bazénu

A všichni víme, kolik takové napuštění objemné nádrže vodou stojí peněz. Mnohem lepší proto je, co nejrychleji zasáhnout a zamezit růstu řas tak rychle, jak jen to jde. V tom případě se vám stane skvělým pomocníkem přípravek chlor šok, který obsahuje organicky vázaný chlór v podobě kyseliny trichlorisokyanurové, která bývá součástí chlorové bazénové chemie. Jedná se proto o přípravek, na který se v jeho účincích můžete sto procentně spolehnout a vaše bazénová voda tak bude zachráněna.

sestup do bazénu

Váš dokonalý požitek z koupání díky bazénové chemii nemůže nic pokazit

A všichni, kdo vlastní zahradní anebo domácí soukromý bazén moc dobře vědí, že požitku koupání v jiskřivé, azurové vodě se zdaleka nic nevyrovná. Vždyť právě jedním z důvodů, proč si lidé pořizují vlastní domácí bazény, bývá právě to, že si chtějí užívat koupání v dokonale čisté vodě bez rizika jakékoli nákazy či ekzému. Navíc, mít takové osvěžení po ruce v domácím prostředí je k nezaplacení. Kdykoli jej můžete využívat ke své relaxaci a užít si koupání v prostorném, nepřeplněném bazénu. Ovšem právě proto, aby byl tento zážitek dokonalý, je naprosto nezbytné, aby voda byla dokonale čistá a prostá jakéhokoli znečištění v podobě sinic, řas, makroskopických nečistot, inkrustů či zákalu. A o to se právě postará pravidelné užívání spolehlivé bazénové chemie.