Bez erekce je po radosti


My muži máme sex ve skutečně velké oblibě. Není to sice často naše jediné hobby, ale je to to nejuniverzálnější potěšení, které máme. Rád se mu věnuje kdekdo a klidně pomalu kdykoliv a kdekoliv, když na to přijde. A v zájmu takového užívání si nepohrdneme samozřejmě velice často ani střídáním partnerek.

žena v kalhotkách

Mít sex je zkrátka skvělé. A o to horší pak je, když ho nemáme. Což se také stává. V nejhorším případě tehdy, když nás zradí erekce. Když totiž právě nemáme partnerku, se kterou bychom takovou aktivitu provozovali, nebo když nemáme místo, kde by se dal sex bez problémů provozovat, můžeme se utěšovat tím, že to příště třeba bude lepší, až se nějaká ta žena nebo dejme tomu místnost sežene, zatímco když nemáme erekci, to je jiná. U té se často nedá moc věřit tomu, že když už nám věrně neslouží, změní se to časem k lepšímu. Spíše se dá předpokládat, že to bude s postupujícím věkem a zhoršujícím se zdravotním stavem nebo únavou čím dál horší. Což je smutné, ale je to tak.

ležící žena

Ale přesto bych při prvních selháních ještě neházel flintu do žita. Ještě bych se nevzdával nadějí na to, že není s erekcí amen. Pořád se totiž dají sehnat přípravky, jimiž si můžeme zajistit větší ‚mužnost‘. Je tu třeba snadno dostupná generická viagra, díky které můžeme mít erekce daleko lepší, než jaké je máme. S takovou pomocí se stáváme opět muži se vším všudy. A to je samozřejmě hodně potěšující zjištění. Protože se my muži s erotickými zážitky loučíme jen velice neradi a nejlepší by pro nás bylo, kdybychom měli erekci na věčné časy a nikdy jinak. Čehož se sice se žádným přípravkem na erekci nedosáhne, to dá rozum, ale každé zlepšení je tu vítané.

My muži si prostě vážíme každé erekce, která nepřijde nazmar. Jsme za ni vděčni, a zřejmě ji oceňují i naše partnerky, pokud je zrovna ‚nebolí hlava‘. A díky přípravkům na erekci to může být vždy o něco lepší.