Sáčky se zipem – pomocník do každé domácnosti

Skladování předmětů v domácnosti je „kapitola sama o sobě“. Mít věci uložené tak, aby byly přehledně při ruce a aby současně nepřekážely, je ideální stav, ale k němu bývá obvykle daleko. I ve vaší domácnosti se jistě najde nějaký kout, který má v tomto směru slabinu, a kde jsou věci uložené nepřehledně, není na ně vidět, jsou špatně popsány, a je mezi nimi chaos.

dílky stavebnice

Většinou nám poslouží různé krabice bez víka, s víkem, plastové, papírové, plechové, zkrátka je to taková směsice „co dům dal“. Přitom to jde řešit docela elegantně a hlavně systematicky. Plastovými sáčky se zipem https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack.

Možná budete namítat, že je to jen obyčejný pytlík, který se protrhne, a můžete jej vyhodit, ale existuje celá řada rozměrů a tlouštěk, stačí na ně zaměřit pozornost. Co vše se do nich v domácnosti dá vložit, aby to bylo chráněné před prachem, vlhkostí, různými odéry, a před mechanickým poškozením?

Sezonní oděvy – do většího pytle s uzavíracím jezdcem vložíte obuv a oblečení, které využíváte v průběhu roku jen přechodně. Z pytle snadno vytěsníte vzduch, dovnitř je vidět, a na rozdíl od krabic spotřebujete méně úložného prostoru.

díly puzzle

Hračky – k ukládání hraček jsou zip sáčky ideální, především různých stavebnic, dílků puzzle, karetních her, her s figurkami atp.

Potraviny – praktičnost zip sáčků využijete i v kuchyni, a to jak při skladování trvanlivých potravin, tak i při přípravě pokrmů.

Dílna – co Čech, to amatérský kutil, neseme si toto označení již z minulosti, kdy mezi lidmi platilo, že jsme národ šikovný a zručný. Ukládání různých součástek a drobností v tomto sektoru domácnosti do pytlíků s uzavíracím jezdcem je praktické nejen v samotné dílně, ale např. i při demontáži nábytku. Vruty a šrouby takto uložené se neztratí a můžete samotný sáček přilepit izolepou přímo k ostatním dílům, takže přesně víte, kde se nachází.