Hypotéky bez registru

Hledáte podnikatelský úvěr s lepší úrokovou sazbou? Nechtějí vám poskytnout v bance dostatek informací nebo jste se setkali s úplným neúspěchem a odmítli vás? Je to zřejmě způsobeno tím, že máte záznam v registru dlužníků. Záznam se v registru může objevit velice snadno. Stačí k tomu jedna nezaplacená splátka včas a už vás registrují do systému. Registry dlužníků jsou bankovního a nebankovního systému a banky na ně velice spoléhají.
eura v peněžence.jpg
Mají jasně stanovaná pravidla a v žádném případě nemohou půjčit klientovi, který má nějaký záznam. Naštěstí jste narazili na společnost, nebankovního systému, která má daleko mírnější pravidla. U nás není problém, abyste získali podnikatelský úvěr i v případě, že máte záznam. Díky tomu získáte dokonce velice výhodný úrok a to již od 6,9 % p.a. Pokud ovšem záznam nemáte a přesto u nás budete žádat o úvěr, což samozřejmě můžete, získáte tím ještě nižší procento úrokové sazby. Ta se bude v takovém případě, pokud nemáte záznam, nebo pokud by to byla pouze nějaká drobnost, pohybovat již od 3% p.a.
obchodní dohoda.jpg

Snadno a bez zbytečného stresu

Nebankovní hypotéka bez registru je podnikatelský úvěr určený pro financování potřeb v podnikání. Pokud máte založenou živnost a provozujete nějaké podnikání, ať už jako firma, soukromník, OSVČ nebo jinou formou podnikání, pak můžete žádat o podnikatelský úvěr.
Celé vyřízení je velmi snadné. Nečeká vás složité papírování ani zdlouhavé vyřizování. Peníze můžete mít i do 24 hodin od podpisu smlouvy.
Chcete-li ručit nemovitostí, pak je to jasné, bude se jednat o hypotéku. Zajistíme vám velice nízké procento úrokové sazby a garantujeme i nízké měsíční splátky.
informace v tabletu.jpg
1. Nevadí nízké příjmy.
2. Neprokazujete, na co peníze potřebujete.
3. Půjčka je bezúčelná, financovat s ní můžete jakékoliv potřeby firmy.
4. Můžete se vyplatit z exekucí, zvolit konsolidaci půjček, zaplatit dluhy na OSSZ nebo VZP, uhradit výdaje, pokrýt faktury dodavatelů, nakoupit majetek či cokoliv dalšího.
5. Žádné zkoumání registrů dlužníků.
6. Peníze můžete mít do 24 hodin od podpisu smlouvy.