Zábava se zamyšlením

Hledáte skvělí dárek pro děti nebo plánujete firemní akci pro pár lidí a nevíte si rady se zábavou? Plánujete rozlučku se svobodu a rádi byste do toho zapojili i něco na zasmání? Nebo máte před sebou školní výlet a rádi byste aby se děti trochu rozvíjeli? Hodí se ke všemu. A o čem to vlastně mluvíme? Je to skvělá zábava pro dva až pět lidí. Mluvíme tu o únikové hře. Co to vlastně ta úniková hra je a co si pod tím můžeme představit? Únikové hry jsou založeny na řešení hlavolamů, hledání skrytých klíčů, které vedou k zamčeným zámkům. Luštění záhad, které vás vedou z jednoho hlavolamu ke druhému.

bludiště

A tak se dostanete až na konec. Každá hra má své prostředí a děj, do kterého jste zasvěceny. Na hry máte striktně vytyčený čas, který rychle běží a vy musíte řešit problémy ve stresu a pod tlakem. U těchto her se ukáže, jak se zachováte v těžkých chvílích. Zachováte klidnou hlavu a stihnete ze hry uniknout? Úniková hra je neotřelou zábavou https://www.enigmaescape.cz/neotrela-zabava-ktera-si-ziskava-stale-vice-priznivcu/ a nabízí dvě základní hry. Dvojitého agenta a Samaru.

  • Dvojitý agent se odehrává v době sovětského svazu. Kde řešíte záhadu zmizelého agenta George. Ten se vám před několika dny svěřil, že se dostal k tajným dokumentům sovětského svazu, které by mohly vést k ovládnutí světa. Vaším úkolem bude zjistit co se stalo s agentem a kam se poděli dokumenty? Kdyby padli do špatných rukou, mohlo by to mít katastrofické následky.

agent

  • Samara je hra pro odvážlivce. Hra je vytvořena na podmětu hororového filmu Kruh, který vešel na filmová plátna v letech dva tisíce dva. Děj se odehrává ve městečku, kde záhadně umírají lidé. Může za to záhadná videokazeta, které vám předpoví smrt. Budete mít odvahu si tuto kazetu pustit a zjistit, kdo zabíjí? Zničte kazetu i s její pověstí. Budete na to mít odvahu?

Neváhejte a vyberte jednu z našich her. Určitě nebudete litovat.