Business hotely u nás

Spousta zaměstnanců českých i zahraničních firem u nás pracuje ve vyčleněném boxíku, kde je jen stůl, židle, počítač a telefon. Zprvu to může být zajímavé, ale časem se Vám ten prostor začne zdát menší a menší a jeho počáteční kouzlo moderní doby je pryč. Nastane chvíle, kdy chcete ze svého boxíku ven.

podniková konference

Pokud pracujete jako obchodníci a musíte sem tam vyjet za klientem a domluvit kontrakt, tento sen se Vám splní. Anebo se stane, že firma chce setkání svých zaměstnanců pozvednout na vyšší úroveň v rámci tzv. teambuildingu, konference či školení. V obou případech se nabízí vyzkoušet na cestách služby tzv. business hotelu, který je tím pravým ubytováním pro Vás. Je úplně jedno, jestli cestujete v rámci republiky nebo musíte vyrazit do zahraničí.

Tento typ hotelů je navržen především pro potřeby obchodníků a pracovníků různých společností. Působí uhlazeně, stylově, čistě, umístěním spíše v lepší části větších měst. Můžete také oslovit agenturu, která Vám pobyt zajistí dle Vašich přání jak pro firmu, tak pro jednotlivce.

Zázemí těchto hotelů tvoří hala, recepce, lobby bar, restaurace, moderní, komfortní pokoje a apartmá, salonky a sály rozličných typů a velikostí. Můžete se zde setkat také s podzemními garážemi. Co se týká úrovně luxusu, setkáte se tu s hotely s 3*** (Comfort), 4**** (First Class) až po po 5***** (Luxus). Většinou se jedná o pokoje o jedné místnosti a sociálním zařízením, apartmá někdy mívají i dvě místnosti, nebo větší balkon.

Do nabídky služeb patří možnost pořádání velkých či malých, skupinových setkání v různých typech salonků či sálů. Samozřejmostí je rychlý internet a wi-fi v celém hotelu zdarma. Při pořádání sympozií, seminářů, kongresů nebo jiných setkání se nemusíte o nic starat, veškeré technické přípravy jsou vždy v režii hotelu za pomoci nejmodernějších technologií. Vy se tedy můžete plně věnovat důležitým otázkám Vašeho setkání.

Nedílnou součástí hotelů bývají také luxusní wellness centra, nabízející uvolnění a načerpání nové energie po náročném meetingu, školení. Můžete si vybrat od bazénu, sauny, masáží, zábalů až po např. solnou jeskyni.
sál na konference

Mezi další služby hotelu patří rychlé odbavení klientůzapsání se a odhlášení z hotelu, přeprava na letiště, vlakové či autobusové nádraží, zavolání lékaře nebo květinářky. Nebudete mít problém tento typ hotelu nalézt, není jich málo a je z čeho vybírat.