Odškodné za zpoždění letadla

Nabízíme vám služby v oblasti získání peněz jako finanční odškodnění přímo pro vás, když se vám stane, že vzhledem k okolnostem nestihnete další, navazující spoj, který je pro vás klíčový. Společnost, která je na vině má povinnost vám zaplatit všechny škody, které vznikly. To znamenám, že vám proplatí propadnuté palubní lístky a vše o co jste v danou chvíli díky zpožděnému letu přišli. Zpoždění letů s kompenzací u ClaimCloud bývá běžné, ale jakmile zpoždění překročí hranici, která je neúnosná a to je hranice tří hodin, tak to je špatně.

muži čekající na let

Určitě tohle všechno je dobré vědět a určitě se k tomu správně postavit, abyste toho neměli hodně a mohli nechat něco v našich rukou. Máme plný tým lidí, kteří jsou opravdu nejlepší a opravdu vědí, co mají dělat, kam co napsat, jak to podat, abyste své penízky dostali a všechny problémy, které se vám vzhledem k vyskytnutému zpoždění objevili, vykompenzovat poměrnou finanční částkou, proplatit rezervace, palubní lístky a všechno co jste díky tomu ztratili a měli jste to dopředu zarezervované a zaplacené. Na tohle všechno máte právo.

Minimální náklady

Co to pro vás vlastně znamená, když se vložíte k nám a budete nám věřit? Stačí vyplnit žádost přes internet, kterou vlastně jednoduše a rychle vyplníte, odešlete a my pak už po vás budeme chtít doložit všechny papíry, dokumenty, fotky, důkazy a vyřešíme to za vás.

lidé přicházejí k letadlu antonov

  • Možná se budete ptát, co za to vlastně chceme? Nebudeme po vás chtít peníze, které vlastně nemáte, protože jste měli nečekané výdaje spojené s cestou, kupování nových palubních lístků a podobně. V případě, že budeme úspěšní, tak si pak něco vezmeme, ale pořád budete na tom velmi dobře a budete mít peníze, se kterými jste třeba ani ve snu nepočítali

Vyplatí se to, to uvidíte sami. Normálně, když žádáte o kompenzaci bez nějaké pomoci, tak je jenom maximálně 10 procent lidí úspěšných. S námi jste na tom podstatně lépe, je to devadesát pět procent, což znamená, že je zde maximálně 5procentní šance, že by to nevyšlo ve vašem případě.