K čemu všemu lze využít video downloader

Asi není třeba říkat, že internet dnes již pronikl prakticky do všech oblastí našich životů. Tento trend se pak nadále zvyšuje s tím, jak rostou jeho možnosti. Jednou z nich je pak stahování nejrůznějších programů, které nám mohou pomoci jak v práci, tak při zábavě.

Jedním z těch nejčastěji vyhledávaných a stahovaných je pak video downloader https://www.stahujvidea.cz/. Jednoduše řečeno, jedná se o program, který nám umožní stáhnout si internetu videa. To se jistě hodí, pokud je chceme sledovat i v době, kdy nejsme připojeni, ale není to jeho jediná funkce.

otevřený YouTube na počítači

V první řadě si díky němu můžeme do počítače uložit svá oblíbená díla ze serverů jako YouTube, Vimeo, Reddit, ale i dalších. Nemusíme tak mít strach, že budou smazána, ať už autorem či serverem samotným. A to se rozhodně hodí, neboť, co si budeme povídat, žádné z nich nevydrží na síti věčně.

Ovšem to není vše, co s jeho pomocí můžeme udělat. Lze si zde totiž také navolit, v jakém formátu a kvalitě se nám stáhne. A to je velmi důležité, neboť žádný přehrávač vám nepřehraje všechny formáty, ačkoliv ty nejběžnější zvládne prakticky každý.

Pokud jde o kvalitu, pak zde samozřejmě platí, že čím vyšší, tím lépe. Je však třeba si uvědomit, že čím kvalitnější ono video bude, tím větší bude také jeho soubor, a tím déle bude zároveň trvat jeho stažení.

sledování videa v televizi

Zde tedy záleží na tom, kolik paměti si můžeme dovolit obětovat, a jak rychle daný soubor potřebujeme, a to vše je poměrně individuální záležitost. Přesto je dobré si to dobře promyslet a naplánovat, ještě než se stahováním začneme.

Problém však je také v tom, že žádný z těchto programů není z pochopitelných důvodů oficiální. Jejich použití je tedy na vlastní riziko, a to je potřeba mít vždy na paměti. Proto je stahujte a instalujte pouze z prověřených zdrojů a s aktivním a aktualizovaným antivirovým programem. Tak se z velké části vyhnete případným rizikům. Protože věřte, že zavirovaný počítač za to nestojí.