Novinky v You Tube

Tento „kanál“, lze-li to tak nazvat se specializuje na videa. Jistě, najdou se i mudrlanti, kteří tam nacpou hudbu a nechají třeba černé pozadí. Nu a co mají dělat? Podobný server jen na hudbu zadarmo tuším neexistuje, takže co.

Zůstaňme však u původního webu. Ten byl založen už v roce dva tisíce pět třemi kamarády. Google se s tím nemazal a o rok poté je koupil „sakum pikum“ jak to stálo a leželo.
youtube logo

Fanoušci, kteří tápali v anglickém jazyce byli jistě v roce dva tisíce osm nadšení, když na webu přibylo české rozhraní.

Ovšem teprve v roce dva tisíce patnáct se odčlenila část webu na placené stránky, které dostaly název „Red“. Celým názvem tedy You Tube Red. Zde nebyly reklamy, tedy byly, ale daly se vypnout a u některých videí bylo i něco navíc. No, tady u toho už asi tolik slávy nebylo.

Nu, nyní se chystá další krok, a to velmi zajímavý. Tedy jak pro koho. YT totiž slibuje zpřístupnit všechny jeho programy skutečně všem uživatelům. To je prima nabídka že? No, věc má, samozřejmě háček. Bude to s reklamou. Ehm. Totiž, zas jak pro koho. Předplatitelům se reklamy ukazovat nebudou.

Já netuším, jak to mají vnitřně ošetřeno, ale u mne stačí mít zapnutý „blokovač reklam“ a mám od nich pokoj.

Pravda, u nás, tedy v Česku to není až tak aktuální, týká se to prý jen zahraničí, ale co když na to dostane český divách chuť? Nu, nevadí předplatné by se mělo údajně vejít pod tři sta korun. Ne na rok, ale na jeden kalendářní měsíc. To je co?
manažer online

Služba zpřístupnění veškerého obsahu, nebo jak se to bude celé nazývat si jistě své fanoušky najde, ale nějak se mi nechce věřit, že jich bude tolik, aby se finance „vrátily“.

You Tube může spasit chuť na jejich novinky v Evropě. To znamená velký počet diváků, jinak s tím svým produktem asi neuspějí. Ale nenechme se rozhodit, celá tato změna je plánovaná až na rok dva tisíce dvacet. Tak počkejme a uvidíme.