Mikulov, je krajem vína a slivovice

Udělejte letos změnu a nejezděte na dovolenou do zahraničí, ale radši si vychutnejte krásy České republiky. Jihomoravský kraj sčítá mnoho památek a přírodních úkazů, která určitě stojí za zhlédnutí. Mezi velmi navštěvované město na Moravě patří Mikulov, do kterého zavítá ročně tisíce turistů. Ubytování v Mikulově Mikulov.galant.cz patří k vyhledávaným hotelům, do kterých se návštěvníci rádi vracejí.

Mikulov (4)

Hotel nabízí pokoje pro rodiny s dětmi i pro zamilované páry s možností zakoupit pobytové balíčky na míru. Hotel je vybavený wellnessem, ve kterém můžete navštívit saunový svět, vířivky, zábaly, masáže, perličkové vany a mnoha dalšího. Dámy zde určitě uvítají pedikúru a kosmetiku s péči o pleť. Pro pány je možnost si vychutnat místní víno a prohlédnout si zdejší vinný sklípek, ve kterém se pořádají degustace a ochutnávky. Mimo jiné je zde také pivovar a restaurace s letní zahrádkou. Restaurace vaří tradiční moravská jídla, ale také speciality, které se neustále mění a zdokonalují. Parkování je samozřejmě přímo u hotelu, takže nemusíte mít strach, že se budete se zavazadly tahat stovky metrů. U hotelu se vleze až 80 automobilů a mimo hotel je dalších 45 míst ke stání.

mikulov (3)

Za zmínku určitě stojí místní památky, kterých je v okolí hotelu hned několik. Ať už se vydáte na vlastní pěst, nebo se zeptáte na recepci hotelu a necháte si některou z nich doporučit, určitě neprohloupíte. Za zhlédnutí určitě stojí vyhlídka ze Svatého kopečka, zámek Mikulov, či známá Synagoga. Mezi další památky, které stojí k vidění je kostel Sv. Václava, Obří sud, či Sloup Nejsvětější Trojice.

Pokud tedy váháte, kam se v letošním roce vydat na dovolenou, zkuste zvolit krásy Jihomoravského kraje, určitě se Vám zde bude líbit a zažijete spoustu příjemných zážitků. Zaručeně budete odjíždět spokojeni a se zásobou vynikajícího zdejšího vína.