Kupte si dům za levno!

Chtěli byste vlastní dům? No není divu. Tohle je sen velké části populace. Nicméně ne všichni si ho dokážou splnit. Nicméně máme pro vás nějaké nápady, díky kterým byste na vlastní bydlení mohli dosáhnout i vy – a to i v případě, pokud si nemůžete dovolit klasický zděný dům ve městě. Zkrátka, čtěte dál a určitě zjistíte, že se nejedná o nic zas tak nesplnitelného.

dům na louce

První možností, jak bydlet za relativně malý peníz, je pořídit si mobilní dům. Pokud jste odpůrci tohoto druhu staveb už jen z principu, nastal čas na změnu! Věřte totiž, že mobilheimy jsou stejně kvalitní jako klasické zděné domy. Navíc jsou podstatně levnější. Odrazuje-li vás od této stavby to, že se jedná jen o malé stavby, které nejsou celoročně obyvatelné, jste na velkém omylu. Například Lavaro House 2 je velmi kvalitní mobilní dům, který je stoprocentně celoročně obyvatelné. Domy jsou z kvalitního materiálu a jsou výborně odizolované, určitě vám tak v nich nebude zima. Co se týče malých rozměrů, i zde se mýlíte. Domy jsou obvykle o dispozici 3+kk, což je pro běžnou rodinu plně dostačující. Nemusíte se tak bát, že byste se v domě mačkali a museli se brzo přestěhovat do většího.

moderní pokoj

Další možností, jak dosáhnout na vlastní bydlení je nastěhovat se do chaty. Chaty na okrajích velkých měst jsou podstatně levnější, nežli klasické domy – a to mnohdy až o několik milionů korun. Kromě toho jsou tyto chaty zděné a kvalitně postavené. Samozřejmostí je připojení k elektrickému proudu, odpadu i rozvody vody. Určitě tak nemusíte mít starosti s tím, že byste žili jako nějací neandrtálci. Zkrátka, kromě krásné přírody a delší vzdálenosti do středu do města ani nepoznáte rozdíl, že nebydlíte v doma uprostřed civilizace. Vše je jen o zvyku a věřte, že na tuhle pohodu a krásnou přírodu si zvyknete opravdu hodně rychle, to vám garantujeme!