Bydlení přesně dle vašich představ

Našli jste si perfektní byteček, nebo dokonce barák a chtěli byste, aby interiér vypadal přesně tak, jak jste si ho vždy představovali. Jenže stěny vám do vašich představ moc nesedí, rozměry jsou jiné a celkově nevíte, jak to všechno uvnitř poskládat tak, aby to vyhovovalo přesně vašemu obrazu v hlavě.

Právě pro tyhle situace se hodí využít služeb návrhářů. Ještě před tím, než začnete byteček zařizovat si domluvte schůzku, projděte se spolu po bytě a pokuste se přímo do detailů vysvětlit, co si kde a jak představujete. Návrhář vám pak může ukázat grafický náhled pomocí různých 3D programů. Tam můžete i v reálném čase měnit barvy, postavení nábytku, doplňků a podobně.

interiér, kuchyně

Dokonce existují pokročilé technologie, které vám přímo předvedou, jak bude váš byt vypadat v reálné velikosti. Za pomocí takzvané virtuální reality. Díky ní se můžete projít po bytě, prohlédnout si vše ze všech úhlů a podívat se, jak na vás celý výtvor působí. Je to úžasná funkce, ale bohužel ne mnoho návrhářů si tuto vymoženost může dovolit.

Zavolat si návrháře interiéru můžete i v případě, že naopak nemáte vůbec tušení o tom, jak chcete, aby váš byt vypadal. Jenom víte, kde chcete mít koupelnu, obývák apod., ale nemáte vůbec představu o tom, jak přesně. Návrháři mají za úkol vybírat takové barvy a rozložení bytu, aby se v něm cítil každý spokojeně. Samozřejmě se potřeby dětí a dospělých liší co se týče barevné škály a dekorací, takže v tom by mohl být trochu rozdíl.

návrh barev

Důležitým faktorem pro výběr interiéru mohou být také naše finanční možnosti. Vybereme se takový nábytek, aby byl pro nás cenově dostupný. Je třeba o tomto faktu dát návrháři přímo vědět. Očekávejte s tím, že návrh interiéru Praha nebude levná záležitost, ale výsledek jistě bude stát za to a vy se pak můžete celý život vracet domu s pocitem, že to tam máte rádi.