Ženy, které si nerozumí se ženami

Prý je tomu tak, že všechny ženy stojí při sobě. Naopak! Existuje i nemalé procento těch, které si se stejným pohlavím nerozumí do takové míry, že ho ani nevyhledávají. Patříte k nim i vy? Možná vám to nemají za zlé ani muži.

kytaristka u plotu

..1         POMLUVY VÁS NEZAJÍMAJÍ

Pro některé ženy jsou takzvané „drby“ uspokojivé natolik, že jim přináší v jejich životě novou energii a chuť do života právě díky tomu, že je někdo na tom daleko hůř. Jiné zase nemůžou poslouchat to, jak pomlouvají od rána do večera a ještě k tomu o lidech, se kterými se nejvíce stýkají.

✔    A právě proto je ženská společnost někdy nahraditelná tou mužskou a pro některé ženy ne tolik vyhledávaná.

..2         CO SE AKTUÁLNĚ NEJVÍCE NOSÍ

Móda patří přirozeně do ženského světa natolik, že bez ní nemůžou žít. To však neplatí pro všechny a v každém případě. Některým ženám vystačí pouze to, že mají něco na sobě a skutečnost, že se to neshoduje s tím, co aktuálně fičí jich nepřinutí, aby se zařadily do davu módních ikon.

Díky tomu, že se o styl oblékání nezajímáte do takové míry jako řada současných moderních žen, vás řada žen k sobě ani nepustí, nepochopí skutečnost, proč tak přemýšlíte a opět se dostanete do stavu, kdy vás začnou pomlouvat. A kdo by se s takovými slečnami, chtěl kamarádit celý život?

..3         PARTNERA – DRŽET „NA VODÍTKU“

Jestli je to nynější způsob, jak udržet ve vztahu jiskru nebo jednoduše mužská smůla, která jich nutí poslouchat i v případě, že nechtějí, ještě není tolik známo. Ovšem platí, že ženy mají tendenci udržet si své partnery nejenže na své straně, ale i „zkrátka“ a omezovat jich v svobodě.

✔    Patříte mezi ženy, které milují partnera natolik, že nemají potřebu ho vlastnit a dusit pod pokličkou? Máte vyhráno, protože váš vztah bude daleko stabilnější než těch žen, které pro tento váš názor – nebudou mít nikdy pochopení.
smích žen

..4         DĚTI AŽ NĚKDY PO KARIÉŘE

Nemůžete zapomínat na tak propírané téma, jakým jsou děti. Ženy o nich mluví pořád, a to i v případě, že jich nemají. Moderní pohled na to – být matkou, se však ne vždy shoduje s tím, co většina žen pokládá za symbol mateřství a dar v podobě nového člověka. Udržet si štíhlou postavu a mít za sebou řadu let v pozici kariéristky, se jednoduše s dnešní průměrnou a spokojenou ženou, která touží po dítěti, nemůže držet ruka v ruce.

A možná právě proto se některé ženy nestýkají s dalšími ženami a místo toho vyhledávají přítomnost mužů (kamarádů) nebo si vystačí pouze se svým protějškem.