Rozviňte fantazii vašich dětí

Už vám vaše děti nemusejí přestavovat celý obývák a stavět si domečky na hraní z křesel a židlí přehozených dekou. Dítka si vůbec rády zalezou někam, kde na ně nebude vidět a někdy jim stačí opravdu jen tak málo a jsou spokojené, protože mají svůj úkryt. Nehledejte v tom nic jiného. Že by se snad před vámi schovávaly nebo vás neměly rády. To vůbec ne. Jen chtějí mít své malé tajemství a místo, kde nejsou vidět a mohou potajmu spřádat své sny a hrát si samotné nebo i s kamarády. Nevadí jim, že jste vedle nich a vaříte, uklízíte, ba ani když luxujete, a to proto, že jsou s vámi rády, ale být tajemně neviditelní, je naprosto baví. Rozviňte v nich ještě více fantazie a podporujte je v jejich činnostech. Dětský svět je báječný a veselý. Rozveselte ho ještě více.

děti pod dekou

Pořiďte svým dětem do jejich pokojíčku anebo to může být skvělý dárek pro dítka vašich rodinných příslušníků – dětský stan na hraní. Anebo dětský domeček, který lze umístit na zahradní terasu nebo v teplém letním období přímo na zahradu.

V jejich novém příbytku bude dětem blaze. Spřádají své plány, smějí se a radují. A možná i podle toho, jaký tvar bude stan mít, v nich probudíte inspiraci k dalším hrám. Stánek může být dokonce i ve tvaru Hasičského auta či Dinosauřího hradu anebo pro holčičky ve tvaru Kočáru pro princezny nebo Víla, i Zámek najdete v nabídce! A která malá holčička by se nechtěla cítit jako krásná a obdivovaná princeznička? Nejsou to ani trochu obyčejné stany na hraní, naopak podporují fantazii vašich dětí, jsou pohodlné a to tak, že se možná vaše dítka budou o místo na slunci prát i s vašimi domácími mazlíčky.

prolézačka dítě

Hrací stan může být propojen i prolézačkou a tunelem, což ocení obzvláště malé děti, které milují tyto překážkové trasy. Z domečku vlezou do velké kulaté chodby a představují si, jak prolézají jeskyní a pronásledují třeba divokého tygra!