Nejlepší úklidová firma v Praze.


Úklid

Můžeme vám nabídnout služby úklidové firmy, která nemá žádný problém s úklidem jakéhokoli typu. Vaše kanceláře, haly, sklady bude uklízet buď v pravidelných intervalech, kde se bude provádět klasický běžný úklid, nebo jednou za čas, třeba pouze párkrát do roka provede opravdu důkladný hloubkový úklid. Pokud jste právě ukončili stavbu a je třeba celý objekt důsledně vyčistit, tato firma je zde i pro vás, provádí totiž i tyto úklidy.

Takže se podíváme trochu podrobněji na její nabídku a přiblížíme vám, co všechno pro vás může udělat.

úklid

GENERÁLNÍ ÚKLID

Generální úklid jde opravdu do hloubky, takže při strojovém čištění zbaví všechny podlahy prachu, který je hluboce usazen ve všech materiálech, nejen v kobercích, ale i ve dřevěných podlahách nebo ve dlažbě. Při generálním úklidu se kompletně všechny plochy zbaví prachu, jsou vyčištěna i běžně nedostupná místa, jako vysoké skříně, stropní větráky a osvětlení. Ani okna, vitríny a výlohy nezůstanou bez údržby, kromě skleněných ploch se vyčistí i rámy, parapety a kliky.

úklid

ÚKLID PRAVIDELNÝ

Pravidelný úklid se obstarává na základě domluvy se zákazníkem, a to jak ohledně četnosti úklidu, tak i uklízených ploch. Jedná se zejména o vytření a vysátí podlah, setření pracovních a jídelních stolů, setření prachu ze zařízení jako jsou kopírky, počítače, tiskárny, otření zrcadel, a kompletní úklid sociálního zařízení

STAVEBNÍ ÚKLID

Jedná se o nejnáročnější úklid prostor po stavebních úpravách, nebo čerstvě postavených objektů. Odstraní se všechny zbylé stavební materiály, jejich obaly, zbytky sutí, přischlé barvy na podlahách a celý prostor se následně po provedení hrubé očisty vyčistí tak zvaně načisto.

Pokud vás tedy trápí problémy s úklidem vašeho pracoviště, obchodu, nebo sháníte firmu, která vám spolehlivě vyčistí stavbu před kolaudací, obraťte se na úklidové firmy Praha.