Kvalitní investice zajistí vaše pohodlí a produktivitu

Znáte to jistě i vy, pracujete-li v kanceláři. Hodiny strávené u psacího stolu se mnohdy zdají nekonečnými, bolí vás záda od neustálého vysedávání a vaše oči jsou unaveny z práce s počítačem.

Přinášíme efektivní způsob, jak urychlit a zpříjemnit váš den v práci. Zcela zásadní věcí, která se odráží ve spokojenosti a efektivitě práce veškerých zaměstnanců je komfort a vyhovující pracovní prostředí, v němž se člověk cítí příjemně.
obchodní jednání.jpg
Naprosto nezbytné je začít se samotným prostorem kanceláře, který by měl být prosvětlenou místností s dostatečným množstvím oken. Právě přirozené světlo a slunce dokáže v lidské duši vyvolat pozitivitu a energii. Snažte se tedy o co největší využití denního světla namísto umělých světelných zdrojů, které mohou vyvolat kupříkladu bolesti hlavy či pálení očí.

Kancelářská židle coby základ

Výběr kancelářského nábytku by se také rozhodně neměl podcenit . Dozajista se nevyplácí klást důraz na kvantitu namísto kvality. Levnější zařízení je ve většině případů rovnítkem pro menší pohodlí a kratší životnost nábytku.

Investujte do kvalitního stolu, který nabídne dostatečný prostor pro práci. Není nic více frustrujícího než neustále zavalená deska stolu komínky papírů. Je důležité nehrbit se u práce, proto se vyplatí výběr stolů polohovatelných, které jsou přizpůsobitelné osobním potřebám.

Veškerým základem každého kancelářského prostoru je bez zbytečných spekulací kancelářská židle. Je nutné si uvědomit, že sezením na ní strávíte značné množství času. Půjde o hodiny, dny, týdny, měsíce a dost možná i roky práce. Právě z tohoto důvodu byste se měli v takovémto křesle cítit maximálně pohodlně.

velká kancelář.jpg
Ideální kancelářská židle by zcela jistě měla mít:

· možnost polohování
· opěrku hlavy
· odklopitelné područky
· ergonomický tvar pro správné sezení
· materiál podporující dobrou cirkulaci vzduchu

Investujte do kvalitní výbavy kanceláře a budete spokojeni.