Bazénový vysavač

Vlastníte bazén a rádi byste o něj pečovali tak, aby vám čistá voda v něm vydržela po celou koupací sezónu? Pokud ano, bez kvalitního bazénového vysavače se rozhodně neobejdete! S bazénovým vysavačem Chlorito se pro vás péče o zahradní bazén stane zábavou.
Trápí vás nečistoty, které se do vašeho bazénu dostávají z okolního prostředí? Klacíky, listy, prach, písek nebo kamínky vás s bazénovým vysavačem trápit přestanou. Jednoduše se jich totiž zbavíte!čištění bazénu.jpg
Jak se bazénové vysavače rozdělují? Na ruční, poloautomatické a automatické. Pojďme se společně podívat na jednotlivé kategorie.
Začneme ručními bazénovými vysavači. Tyto vysavače se hodí pro údržbu menších bazénů. Jsou dodávány s bazénovou hadicí, která se připojí přes skimmer k bazénové filtraci. Ruční vysavače jsou vybaveny teleskopickou tyčí, kterou držíte, pohybujete se po bazénu a vysáváte nečistoty.
Druhým typ https://opavsky.denik.cz/fotbal_region/kolinek-fanouskum-radi-jejich-dotazy-zodpovime.html em jsou bazénové vysavače poloautomatické. Tyto vysavače se, stejně jako vysavače ruční, připojují pomocí hadice k bazénové filtraci. Po zapnutí se však po dně a stěnách bazénu pohybují sami. Ušetří vám tedy čas, který byste strávili ručním vysáváním.
Posledním typem jsou bazénové vysavače automatické. Tyto vysavače pracují jako samostatné jednotky. Jsou vybaveny vlastní filtrační jednotkou, nemusíte je tedy připojovat k bazénové filtraci. Vysavač stačí zapnout a ten pak vykoná veškerou práci za vás. Tento typ bazénového vysavače se hodí zejména pro bazény větších rozměrů, ale ocení je i majitelé bazénů menších rozměrů.bazénový vysavač.jpg
Nemáte bazén s filtrací? Nezoufejte! Máte na zahradě nafukovací bazén bez filtrace, ale toužíte po tom, aby voda v něm byla stále průzračně čistá? Pořiďte si ruční bazénový vysavač s tkaninovým sáčkem. Tento typ vysavače vyžaduje pouze připojení k rozvodu vody.
Pomohli jsme vám vybrat nebo stále váháte? Tak neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky a pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější typ vysavače pro váš bazén.